![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ДІЇ
Профорієнтаційну зустріч у Красилівській міській територіальній громаді із учнями 9-х та 11-х класів провели керівник Центру професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу Майя СІЦІНСЬКА та провідний фахівець Центру Віта ГОНЧАРУК.
Майбутні вступники отримали змістовну інформацію про навчальний заклад, спеціальності, діючі договори із стейкхолдерами, важливість вибору майбутньої професії, а також про активне та насичене студентське життя.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Центр професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image1_02.png)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image2_02.png)