![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ДІЇ
Викладачі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту провели профорієнтаційні зустрічі із учнями 9-х класів Ліцею № 15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради. Тренінг «Права людини» провів голова циклової комісії права та суспільних дисциплін Фахового коледжу ХКТЕІ Андрій ПОПИК, у якому розповів, як застосовувати юридичні знання в повсякденному житті.
Тренінг «Принцип Парето у роботі маркетолога» провела викладачка кафедри маркетингу та менеджменту Богдана ЦУРСЬКА, у якому досліджували виникнення даного принципу, як працює та його застосування на практиці.
А також із тренінгом «Фінансовий сінсей» завітали завідувач кафедри фінансів, обліку та аудиту Юлія НІКОЛЬЧУК та голова циклової комісії менеджменту та фінансів Оксана ЛОПАТОВСЬКА, де ознайомили учасників з секретами фінансового успіху та розповіли, як починати формувати власний стартовий капітал.
Усі учасники отримали нові знання та задоволення від проведених зустрічей.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_72.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_65.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_49.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/4_35.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/5_21.jpg)