![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Профорієнтація в спортивному ліцеї
В рамках святкування Global Money Week 23 березня 2023 р. викладач циклової комісії комп’ютерної інженерії, облікових та фінансових дисциплін фахового коледжу Ольга Ягодзінська завітала до учнів 9-Б класу Хмельницького спортивного ліцею.
Розглянули питання фінансової грамотності, професійних якостей фінансиста та сферу його професійної діяльності, а під час тренінгу «Фінансовий ерудит» учні мали можливість заробити «свій стартовий капітал».
Чекаємо Вас студентами ХКТЕІ спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування!
Щира подяка адміністрації школи за плідну співпрацю!
![screenshot_5_23_01 screenshot_5_23_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_5_23_01.jpg)
Кафедра фінансів, обліку та аудиту
Циклова комісія комп’ютерної інженерії,
облікових та фінансових дисциплін