![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Саме така мета об’єднала студентство Хмельницького кооперативного фахового коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту. Впродовж 14 та 15 грудня активні та невгамовні хлопці та дівчата під керівництвом Катерини Трофименко, Ірини Дудар та Юлії Юзюк опановували нові навички – робили розпалювачі для наших Захисників.
А ще оздоблювали невеличкий новорічний подарунок, який відправиться до наших Захисників на передову, і ми щиро сподіваємося, що вони відчують усю нашу безмежну любов та щиру подяку.
Слава Україні! Слава ЗСУ!
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image1.png)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image2.png)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image3.png)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image4.png)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image5.png)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image6.png)