![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
26 червня 2024 р. президент ХКТЕІ, професор Юрій Телячий взяв участь у роботі Ради ректорів Хмельницької області, яке відбулося під головуванням голови Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Тюріна.
У ході зустрічі очільник Інституту передав керівництву Хмельницької області, з вдячністю за підтримку й допомогу, бойовий прапор підшефної військової частини ХКТЕІ, 36-го Окремого стрілецького батальйону ЗСУ «Степові Вовки», бійці якого воюють із російськими загарбниками на одній із найбільш гострих ділянок збройного протистояння з ворогом – у районі м. Вугледар Донецької області.
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_2024_06_28_15_19_22.jpg)