![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ: ПРОФЕСІЙНЕ ЗРОСТАННЯ
16 квітня 2024 р. викладачі фізичного виховання ХКТЕІ Ольга ТОРЧЕНЮК, Олена КОНОПЛЬОВА, Олексій ГУМЕНЮК взяли участь у семінарі-практикумі «Шляхи покращення мотивації студентів та учнів до занять фізичною культурою через залучення до занять новими видами спорту».
Отримані знання й навички сприятимуть впровадженню інноваційних методик, що покращать фізичну підготовку студентів та зроблять більш цікавішими й ефективнішими заняття з фізичне виховання.
ЧЕРЕЗ СПОРТ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1231_01.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/32423_01.jpg)