![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Штучний інтелект: за чи проти?»
22.05.2023 для студентів 2-4 курсів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» було проведено круглий стіл на тему: «Штучний інтелект: за чи проти?». На початку із роз’ясненням загальних положень теми виступили студенти другого курсу, а далі до дискусії вступили студенти 3-го та 4-го курсів. Студенти активно висловлювали свої аргументи на підтримку чи заперечення всебічного використання штучного інтелекту, зокрема Chat GPT, в освітньому процесі та інших сферах діяльності.
До жвавого обговорення долучилась і завідувачка відділення ПГРБП Ірина Дудар.
Загалом, бесіда виявилась дуже яскравою та цікавою, зі значною кількістю різнопланових аргументів та прикладів. А голосування щодо підтримки використання штучного інтелекту, яке проводилось на початку та наприкінці бесіди, продемонструвало непохитність переконань більшості студентів.
![screenshot_4_52_01 screenshot_4_52_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_4_52_01.jpg)
![screenshot_5_37_01 screenshot_5_37_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_5_37_01.jpg)