![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
В рамках Меморандуму про співпрацю з Департаментом кіберполіції Національної поліції України по Хмельницькій області представники Департаменту представили студентам Хмельницького кооперативного фахового коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту платформу «MRIYA» - спільний проєкт, направлений на протидію російським окупантам у медіа-просторі. Проєкт, який об’єднує всі напрями соціальних ініціатив, у тому числі створених під час війни і не дозволяє поширювати фейки та російську пропаганду.
Кожен з нас працює на перемогу. Ми - бійці інформаційного фронту!
Разом до Перемоги! Слава Україні!!!
![1_161_01 1_161_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_161_01.jpg)
![2_125_01 2_125_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_125_01.jpg)
![3_80_01 3_80_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_80_01.jpg)
А ти приєднався в нашу команду?