![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Студентське самоврядування - тренінги "Демократія"
![photo_5309961853406920466_y_01 photo_5309961853406920466_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5309961853406920466_y_01.jpg)
![photo_5309961853406920465_y_01 photo_5309961853406920465_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5309961853406920465_y_01.jpg)
28 вересня за сприяння студентського самоврядування у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті відбувся дискусійний тренінг за темою - "Демократичні процеси в Україні та світі", на якому студентам першокурсникам було цікаво та доступно викладено матеріал про основи демократії та її вважливість в сьогоденні та майбутньому. Лекторами цього мегакрутого тренінгу стали представники Громадської організації "Солідарна молодь". Студенти щиро дякують за можливість отримати нові та цікаві знання!
Голова студВіче
Андрій ТКАЧЕНКО