![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
СТУДЕНТСЬКІ ТОВАРИСЬКІ ІГРИ
До Міжнародного дня спорту, який відмічають 6 квітня, ХКТЕІ провів ряд товариський зустрічей з волейболу, футболу та стрітболу між командами Хмельницького політехнічного коледжу, Хмельницького професійного ліцею та Ліцею № 17.
Спортивні баталії між студентами на майданчиках не лише змагання за перемогу, а й можливість побудувати нові дружні стосунки, спільно досягати мети та насолоджуватись спортивним процесом разом.
Дякуємо всім за красиву та видовищну гру.
ЧЕРЕЗ СПОРТ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація, студентське Віче
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/img_7504.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/img_7869.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/img_7509.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/img_7930.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/img_7567.jpg)