![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
07.11.2022 року студенти фахового коледжу ХКТЕІ мали можливість долучитися до творчості феноменального філософа та просвітителя-гуманіста Григорія Сковороди.
Студенти-першокурсники спеціальностей «Менеджмент» та «Комп’ютерна інженерія" стали учасниками виховного заходу до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди «Світ ловив мене, та не спіймав». Студенти підготували короткі виступи про життєвий шлях мислителя, декламували уривки з поезій, зачитували надихаючі фразеологізми автора.
Учасники та присутні дізнались багато цікавої інформації і переконалися, що мудрість Грирогія Сковороди є актуальною крізь сторіччя.
![photo_2022_11_09_15_22_32_01 photo_2022_11_09_15_22_32_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_2022_11_09_15_22_32_01.jpg)