![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ТАК СМАКУЮТЬ СТУДЕНТИ ХКТЕІ!
10 вересня 2021 року студенти-бакалаври першого року навчання ХКТЕІ мали приємність відвідати «Цукерню Потоцьких» міста Хмельницького, яка підкорила своїм масштабом, вишуканістю та професіоналізмом працівників.
Надзвичайно цінним для студентства і для викладачів інституту були зустрічі з адміністрацією закладу, екскурсія готельно-ресторанним комплексом та лекція від провідного маркетолога, яка була надзвичайно натхненною та мотивуючою.
Родзинкою нашої зустрічі було ласування фірмовим смаколиком - тортом «Хмельницький».
Студенти мали унікальну можливість поставити запитання, отримати практичні поради та дізнатися найголовніший секрет - як створити бізнес та бути успішним!
Дякуємо за солодку зустріч!
![screenshot_9_03_01 screenshot_9_03_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_9_03_01.jpg)