![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
03.11.2022 р. студенти фахового коледжу ХКТЕІ мали можливість відчути незабутні враження та відкрити великий потенціал мистецтва, побувавши на тренінгу відомого режисера, лауреата міжнародних конкурсів артистів естради, викладача акторської майстерності - Володимира Павловського.
Отримавши неоціненний досвід, відкривши особистий хист до художньої рефлексії, студенти зрозуміли, що хотіли би більше проводити часу у стінах театру.
Тому - це далеко не остання зустріч!
Слава Україні 🇺🇦
![photo_2022_11_04_10_50_54_01 photo_2022_11_04_10_50_54_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_2022_11_04_10_50_54_01.jpg)