![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Творча співпраця Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та Хмельницької обласної філармонії триває з 2008 року. Завдяки нашим ЗСУ маємо можливість продовжити соціально-мистецький проєкт, який має назву «Допрем’єрні зустрічі ХКТЕІ», який є частиною проєкту «Від мистецтва до освіти і науки». Наші студенти можуть почути історію створення закладу культури, правила етикету на концертах, поринути у світ краси та на хвилину відчути себе справжніми знавцями музичного мистецтва! Тож до нових зустрічей на концертах!
![photo_2022_11_04_08_14_22_01 photo_2022_11_04_08_14_22_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_2022_11_04_08_14_22_01.jpg)