![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
21 грудня 2023 р. у Хмельницькому кооперативному фаховому коледжі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту вперше стартував грантовий проєкт «U CONTENT», створений в межах програми UPSHIFT, яка реалізується ГО «Заходи», за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії.
«U CONTENT» - соціальних проєкт, розроблений командою студенток Тетяною ЛЯШУК, Світланою ЛЯХ, Катериною ОЛІЙНИК, Катериною СМУЧОК та Сніжаною БАНАШКО, який направлений на ознайомлення молоді з контентом українського виробництва, його поширення та популяризацію.
Від ідеї соціального проєкту до його втілення команда працювала 3 місяці.
Першим заходом в межах проєкту, став кіновечір, де студенти та інші присутні поринули в світ українського кіно та разом із друзями, в приємній атмосфері за чашкою чаю зі смаколиками, переглянути комедію українського режисера Семена Горова «Пригоди S Миколая».
Проєкт стартував успішно, кіновечір пройшов натхненно.
Дякуємо ЗСУ за можливість розвиватися і втілювати свої ідеї. Дякуємо нашим Воїнам за те, що тримаєте небо.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація, команда проєкту «U CONTENT»
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_60.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_53.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_43.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/4_32.jpg)