![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
8 травня 2023 р., за ініціативи Ради молодих учених при МОН України, було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Протидія геноциду українського народу» (м. Київ). Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут виступив співорганізатором наукового зібрання. Доктор історичних наук, керівник відділу наукової роботи Світлана Маркова презентувала змістовну доповідь на тему: «Геноциди української нації 1932–1933; 2022–2023 рр.: від комуністичного тоталітарного режиму до рашизму».
Дякуємо колегам за співпрацю, студентам групи МТ(мб)-911 Хмельницького кооперативного фахового коледжу ХКТЕІ (викладач Світлана Михайлова) за участь у конференції.
![screenshot_6_25_01 screenshot_6_25_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_6_25_01.jpg)