![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ
29 січня 2024 року підписано договір про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом в особі президента ХКТЕІ, професора Юрія ТЕЛЯЧОГО та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича в особі ректора Романа ПЕТРИШИНА.
Предметом договору є співробітництво Сторін у питаннях практичної реалізації і розвитку освітнього, наукового потенціалу й практичної підготовки, підвищення кваліфікації здобувачів вищої освіти та співробітників Інституту.
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_1_08.jpg)