![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО СПІВПРАЦЮ ХКТЕІ та ІФНТУНГ
23 серпня 2023 року підписано угоду про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом в особі президента, професора Юрія Телячого та Івано-Франківським національним університетом нафти і газу в особі ректора, професора Ігоря Чудика. Делегованим представником Університету виступила завідувач кафедри підприємництва та маркетингу Ірина Перевозова.
Метою договору є забезпечення використання наукового та педагогічного потенціалу Сторін щодо підготовки висококваліфікованих фахівців для потреб економіки України, запровадження якісно нових умов освітньої діяльності у вищій та фаховій передвищій освіті в поєднанні з активізацією наукової діяльності, поглиблення взаємодії виробництва з освітнім процесом.
![323_01 323_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/323_01.png)
Адміністрація