![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Угода про співробітництво ХКТЕІ та ХОЦНТТУМ
01 лютого 2023 року укладено договір про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом і Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді. Предметом угоди є співпраця у створені державної системи виявлення і розвитку дитячої обдарованості, загальної та індивідуальної підтримки дітей відповідно до їх здібностей на основі інноваційних технологій виявлення та підтримки.
![screenshot_7_02_01 screenshot_7_02_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_7_02_01.png)