![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
![screenshot_1_94_01 screenshot_1_94_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_1_94_01.jpg)
«Україна – це ми». Дане видання – це колекція документів про дітей – волонтерів, які мають громадянську позицію, патріотизм, відданість Україні, внесли особистий внесок у розвиток дитячого волонтерського руху. У видання увійшло 100 інформаційних блоків про маленьких волонтерів та заклади освіти, які долучилися та продовжують долучатися до волонтерського руху з надання допомоги військовим Збройних Сил України.
Одним із рецензентів книги став президент ХКТЕІ, доктор історичних наук, професор Юрій ТЕЛЯЧИЙ.
Разом до Перемоги!
Адміністрація