![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Увага пораненим воїнам ЗСУ
На передодні відзначення Дня Збройних сил України 6-7 грудня 2023 р., за ініціативи студентського активу представники волонтерського руху ХКТЕІ відвідали КП "Хмельницька міська лікарня", де знаходяться наші поранені Воїни-Захисники.
Для них студенти підготували українські вірші, патріотичні пісні під гітару (виконані студентом першого курсу бакалаврату Даніїлом Щербанюком), майбутнім правником. Співали всі разом; робили спільні витинанки на згадку у вигляді сніжинок; дарували обереги 🕊"Ангелів Перемоги" та пам'ятні сердечка, які власноруч виготовили студентки першого курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа" Вероніка Карета та Ірина Чмут.
Душевні🗣 розмови з Воїнами окриляли патріотичним духом, бажанням жити та працювати. І цінувати тих, хто зараз на фронті 💙💛
Це так важливо для воїнів відчувати, що їх шанують, що їм дякують і чекають додому живими!
Разом до Перемоги!
Студентське Віче
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/11_13.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_42.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_52.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_59.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/4_31.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_2023_12_12_11_48_14.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/22_03.jpg)