![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Обласний форум «В єдності наша сила: Хмельниччина»
10 серпня 2023 р. на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, за ініціативи Управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької ОВА та молодіжної ради при обласній державній адміністрації, було проведено Обласний форум «В єдності наша сила: Хмельниччина». Захід приурочено до Міжнародного дня молоді.
Участь у відкритті заходу взяла керівник апарату обласної військової адміністрації Оксана ВЖЕШНЕВСЬКА, яка привітала учасників та нагородила відзнаками кращих представників активної молоді. Серед нагороджених був і студент ХКТЕІ Руслан БІГНЯК, який від початку повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ, а зараз перебуває у полоні. Руслан нагороджений Подякою Хмельницької обласної ради та цінним подарунком.
Адміністрація
![for_1_01 for_1_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/for_1_01.jpg)
![for_2_01 for_2_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/for_2_01.jpg)
![for_3_01 for_3_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/for_3_01.jpg)
![for_4_01 for_4_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/for_4_01.jpg)
![for_5_02_01 for_5_02_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/for_5_02_01.jpg)