![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
V ЗБОРИ РАДИ СПОЖИВСПІЛКИ
16 травня 2023 р. президент ХКТЕІ, доктор історичних наук, професор Юрій ТЕЛЯЧИЙ виступив з вітальним словом на V зборах Ради Споживспілки п’ятого скликання, котрі відбулися під головуванням Віктора Філіпчука. Ю. Телячий поінформував присутніх про здобутки Інституту та виклики, які постали перед освітою та наукою споживчої кооперації Хмельниччини в умовах військової агресії росії проти України.
Адміністрація
![screenshot_1_74_01 screenshot_1_74_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_1_74_01.jpg)
![screenshot_2_46_01 screenshot_2_46_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_2_46_01.jpg)