![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
VІ черговий з'їзд Споживспілки Хмельницької області
7 грудня 2023 року відбувся VІ з'їзд Споживспілки Хмельницької області.
Делегати з'їзду заслухали і обговорили звіт про роботу правління Споживспілки за звітний період, з яким виступив Голова правління Філіпчук Віктор Ростиславович, визначили шляхи подальшого розвитку системи Споживчої кооперації України на наступний період.
Про роботу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного Інституту прозвітував його очільник, професор Телячий Юрій Васильович.
На з'їзді Головою правління Споживпілки Хмельницької області на наступний термін в третє обрано Філіпчука Віктора Ростиславовича. До складу Ради Споживспілки обрано Президента Інституту, професора Телячого Юрія Васильовича.
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image1.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image2.jpg)