![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ
В рамках військово-патріотичного виховання молоді Хмельницький кооперативний фаховий коледж Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту продовжує співпрацю із військовими 106 окремої бригади територіальної оборони. 09 березня фахівці бригади провели навчання щодо безпеки поводження з мінно-вибуховими пристроями на тему «Мінна безпека».
Молоді дівчата та хлопці мали змогу ознайомитися з поширеними у військах вибуховими пристроями, їх небезпекою та уражальною дією. Студенти побачили окремі зразки поширених вибухових пристроїв і отримали можливість потримати їх в руках.
З метою формування безпекової компетентності молоді, військові фахівці опрацювали зі студентами основні алгоритми дій у різних воєнних ситуаціях, надали інформацію стосовно вітчизняних та міжнародних стандартів протимінної діяльності
Найголовніше, що винесли студенти з цих занять – усвідомлення того, що Україну повинен уміти захищати кожен і для цього потрібні відповідні знання та навички.
Все заради Перемоги! Слава ЗСУ!
Ректорат Інституту
![screenshot_1_55_01 screenshot_1_55_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_1_55_01.jpg)
![screenshot_2_30_01 screenshot_2_30_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_2_30_01.jpg)
![screenshot_3_40_01 screenshot_3_40_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_3_40_01.jpg)
![screenshot_4_37_01 screenshot_4_37_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_4_37_01.jpg)