![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ
Військово-патріотичне виховання завжди було невід’ємною складовою освітнього процесу, а зараз, в умовах військової агресії рф проти України, його важливість взагалі важко переоцінити. Усе, що відбувається сьогодні – виклик як для освітян, так і для тероборонівців, для яких військово-патріотичне виховання є одним із патріотичних напрямів роботи.
Зважаючи на це, у Хмельницькому кооперативному фаховому коледжі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту з метою поглиблення знань з дисципліни «Захист України» інструктори 106 окремої бригади територіальної оборони за участі фахівців напряму цивільно-військового співробітництва бригади провели майстер-клас для студентів коледжу на тему «Сучасна зброя ЗСУ та поводження з нею».
Військовослужбовці розповіли студентам про особливості використання сучасної зброї, а також надали можливість молодим хлопцям та дівчатам ознайомитись з практичним використанням пістолетів, кулеметів, прицілів, приладів нічного бачення, розвідувальних дронів та інших засобів, які широко наразі використовуються під час війни бійцями тероборони ЗС України.
В свою чергу бригаді тероборони були передані смаколики, які зібрали студенти та викладачі ХКТЕІ.
Ректорат
![1_182_01 1_182_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_182_01.jpg)
![2_137_01 2_137_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_137_01.jpg)
![3_89_01 3_89_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_89_01.jpg)
![4_55_01 4_55_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/4_55_01.jpg)
![5_44_01 5_44_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/5_44_01.jpg)
![6_41_01 6_41_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/6_41_01.jpg)