![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Випуск 2023
17 січня 2023 року ХКТЕІ вручено дипломи 28 випускникам-бакалаврам, майбутнім менеджерам. Бажаємо Вам, наші студенти-випускники, наснаги та успіхи на життєвому шляху, упевненості у власних силах, витримки й наполегливості в досягненні поставленої мети.
Переконані, що Ви проявите себе на професійній ниві, примножите власні знання та уміння, отримані у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному Інституті.
Ви - майбутнє нашої держави!
Ректорат
![1673959449677_01 1673959449677_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1673959449677_01.jpg)
![photo_5348444687364636948_y_01 photo_5348444687364636948_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5348444687364636948_y_01.jpg)
![photo_5348178407982220924_y_01 photo_5348178407982220924_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5348178407982220924_y_01.jpg)
![photo_5348444687364636955_y_01 photo_5348444687364636955_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5348444687364636955_y_01.jpg)