![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ВІТАЄМО ДИПЛОМАНТКУ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ "СЛОВО НАЦІЇ"
Колектив та студентство Інституту та Фахового коледжу щиро вітають студентку І курсу групи МГ(мб)-912 КОВАЛЬ Діану, з відзнакою у номінації "Художнє читання" на Всеукраїнському літературному дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі "Слово нації" і заслуженою нагородою - дипломом ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти.
Пишаємося нашими студентами! Бажаємо надалі ще багато злетів і підкорених вершин!
Дякуємо нашим ЗСУ за захист та можливість говорити рідною мовою!
Адміністрація Інституту
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image1_03.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image2_04.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image3_01.jpg)