![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Вітання переможцям II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
15 травня президент ХКТЕІ, доктор історичних наук, професор Юрій ТЕЛЯЧИЙ взяв участь в урочистій церемонії нагородження переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2023 року.
Звертаючись з вітальним словом, Юрій ТЕЛЯЧИЙ привітав переможців Малої академії наук України, а також вручив Сертифікат на відвідування сучасного інтерактивного тиру в Інституті.
Адміністрація
![screenshot_3_56_01 screenshot_3_56_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_3_56_01.jpg)