![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ВОНИ або книжка про тих, хто залишив свій слід у моїй долі!
Студенти ХКФК ХКТЕІ взяли участь у презентації книги голови Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» Володимира Захар`єва «ВОНИ або книжка про тих, хто залишив свій слід у моїй долі!». Захід відбувся в рамках XVIІ обласного форуму «Книжкова весна на Хмельниччині» з нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права.
В презентованій книзі автор розповідає про відомих постатей Хмельниччини, деякі з них взяли участь в заході і поділились своїми враженнями. На презентацію завітав письменник, воїн ЗСУ – Михайло Цимбалюк, який розповів про значимість книги і про те, наскільки важливо писати про все що відбуваються саме зараз в Україні.
Бібліотека ХКТЕІ
![zobrazhennya_viber_2023_04_20_10_38_55_326_01 zobrazhennya_viber_2023_04_20_10_38_55_326_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/zobrazhennya_viber_2023_04_20_10_38_55_326_01.jpg)
![zobrazhennya_viber_2023_04_20_10_17_16_354_01 zobrazhennya_viber_2023_04_20_10_17_16_354_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/zobrazhennya_viber_2023_04_20_10_17_16_354_01.jpg)
![zobrazhennya_viber_2023_04_20_10_35_32_583_01 zobrazhennya_viber_2023_04_20_10_35_32_583_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/zobrazhennya_viber_2023_04_20_10_35_32_583_01.jpg)