![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
02.11.2022 року наша студентська сім'я ХКТЕІ відвідала справжнє культурно-масове дійство у Хмельницькій обласній філармонії.
Концерт органної та камерної музики "З любов'ю до України" за участю заслужених артистів Н.Молдаван, М. Довгальова, Ф. Чергіндзії та лауреата міжнародних конкурсів А. Попової.
Органна музика у стінах філармонії звучить по особливому. Ми поринули в епохи колишніх часів та зазирнули в скарбницю творінь, коли свою музику писали такі відомі композитори як Є. Льонка, Л. Дичко, І. Кириліна, І.Алексійчук.
Плануємо і надалі відвідувати концерти та різноманітні заходи у Хмельницькій обласній філармонії. З нетерпінням чекаємо нової зустрічі із магічною музикою, де ДОБРО перемагає ЗЛО, на усім відомий світовий шедевр Дж. Роулінг "Гаррі Поттер".
Чекай на нас Хмельницька обласна філармонія ❤️
![photo_2022_11_04_08_31_30_01 photo_2022_11_04_08_31_30_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_2022_11_04_08_31_30_01.jpg)