![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ
22 грудня 2023 р. відбулося засідання Педагогічної ради Хмельницького кооперативного фахового коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, де було розглянуто ряд важливих питань роботи Фахового коледжу: організація освітнього процесу, вдосконалення процедур внутрішньої системи забезпечення якості освіти та підготовка до акредитації ОПП «Комп’ютерна інженерія».
Також на засіданні було нагороджено відзнаками здобувачів освіти Фахового коледжу, які у І семестрі посіли призові місця у І етапі Всеукраїнських студентських предметних олімпіад, міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, міжнародному мовно-літературний конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, конкурсі фахової майстерності «Рест Профі».
Щоденно дякуємо ЗСУ за можливість працювати та навчати.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_10.png)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_54.jpg)