![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Засідання Президії Національної спілки краєзнавців України
15 лютого 2023 р. в.о. ректора Інституту професор Юрій Телячий взяв участь у черговому засіданні Президії Національної спілки краєзнавців України в м. Києві, яке відбулося під керівництвом Голови НСКУ, члена-кореспондента НАН України Олександра Реєнта.
Учасники заслухали звіти голів Черкаської обласної та Київської міської організацій НСКУ, обговорили перспективи роботи краєзнавців України в умовах збройної агресії росії.
![1_181_02 1_181_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_181_02.jpg)
Ректорат