![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ЗНАЙОМСТВО З ПОДІЛЬСЬКОЮ ПИСЬМЕННИЦЕЮ
27 березня студенти вчергове відвідали Хмельницький обласний літературний музей, де відбулась презентація книги подільської письменниці Тетяни БЕЗУШКО-ГРАБ «Крила». Літератора та її видання представив директор музею Василь ГОРБАТЮК.
Дебютна книга молодої авторки складається із 64 новел, які об’єднано у дві частини – «Нотатки війни» та «Кувала зозуля». Перша написана в період повномасштабного вторгнення, де показано російсько-українську війну очима мами, дружини та бабусі військового ЗСУ, волонтерки, самого військовослужбовця, переселенки та пересічного українця. Друга частина об’єднує оповідки про красу української природи й сімейні цінності.
Збірка передає емоційну близькість авторки з рідним краєм, її любов до України, людей.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація, студентське Віче
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_11.png)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_79.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_57.jpg)