![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІЗ БІЙЦЯМИ ЗСУ
01 квітня 2024 р. стартував Тур по Україні бійців Третьої штурмової бригади ЗСУ. Зустріч розпочалася з Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.
Це - всеукраїнський інфо-тур легендарної бригади, де воїни познайомили студентство ХКТЕІ із життям підрозділу, розповіли про справжнє побратимство й бригадний дух. Здобувачі освіти відчули справжній патріотизм Воїнів, які воюють на фронті з російськими загарбниками.
Під час лекції студенти задавали бійцям питання про службу в окремій Третій штурмовій бригаді, побут, фронтові будні. Наприкінці зібрання студенти отримали автографи та плакати від воїнів.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація, студентське Віче
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_kopiya_02.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_kopiya_01.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_kopiya_02.jpg)