![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Зустріч з фахівцями-практиками ІТ-сфери
24 травня 2023 року відбулася зустріч студентів спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія з HR manager компанії STFALCON Тетяною Калинчук у рамках проведення заходів тижня Циклової комісії комп'ютерної інженерії, облікових та фінансових дисциплін Хмельницького кооперативного фахового коледжу ХКТЕІ. Пані Тетяна звернула увагу на ключові якості сучасного ІТ-фахівця: soft та hard skills, особливості проходження стажування та практики в компанії, навела приклади сучасного успішного резюме та на що потрібно звернути під час його написання, і на які посади в ІТ-компаніях наразі є попит. Щиро дякуємо пані Тетяні Калинчук за цікаві подарунки активним учасникам зустрічі, практичний досвід, плідну співпрацю та неоціненний внесок у підготовку молоді фахового коледжу ХКТЕІ
![screenshot_2_53_01 screenshot_2_53_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_2_53_01.jpg)
![screenshot_3_63_01 screenshot_3_63_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_3_63_01.jpg)
![screenshot_4_56_01 screenshot_4_56_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_4_56_01.jpg)
![screenshot_5_40_01 screenshot_5_40_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_5_40_01.jpg)