![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ХКТЕІ 23 ТРАВНЯ 2022 РОКУ ПРОДОВЖИВ ЗУСТРІЧІ ЗІ ВСТУПНИКАМИ ШКІЛ
ДУНАЄВЕЦЬКОЇ ОТГ!
Тренінг на тему: «Як написати мотиваційний лист» відбувся у ЗОШ І – ІІІ ст. №3, ліцеї №1 та гімназії.
![screenshot_212_01 screenshot_212_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_212_01.jpg)
ХКТЕІ щиро дякує керівникам: Дунаєвецької ОТГ, відділу освіти, молоді та спорту ОТГ, директорам навчальних закладів і випускникам 11 класів за небайдужість до вибору ними спеціальності і вмотивованість до успішного вступу.