Єдність Педагога і Учня – нерозривний зв'язок поколінь!
Єдність Педагога і Учня – нерозривний зв'язок поколінь! День працівника освіти – величне, трепетне свято, що звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніші цінності у житті – любов до людини, прагнення до мудрості та самовдосконалення.
03 жовтня 2014 року в Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті відбулося грандіозне дійство до Дня працівників освіти.
Лозунгом заходу став актуальний для сьогодення вислів: «Сила в єдності». Організатори концерту інтерпретували його відповідно до тематики свята. Таким чином, червоною ниткою всього дійства стало твердження: «Єдність Педагога і Учня – нерозривний зв'язок поколінь». Так, кожен концертний номер продемонстрував єдність тих, хто вчить і тих, хто вчиться.
Розпочалося концертне дійство улюбленою авторською композицією «Пісня про вчителів» у виконанні неперевершеного хору ХКТЕІ «Прибузькі солов’ї». Учасники хору глибоко пройнялися змістом пісні і щиро передали його під музичний супровід. Та попри всю емоційну насиченість, пануючу позитивну атмосферу в залі, присутніх не покидало усвідомлення того факту, що в частині міст і сіл нашої держави новий навчальний рік так і не розпочався. Саме тому важливо у цей час плекати в собі відчуття співчутливості та бажання морального підбадьорення. Не варто забувати про молитву. З такою метою учасники нашого хору подарували глядачам наступну музичну композицію – «Молитва за Україну».
Далі на сцені з’явилися Наталія Суходола та хореографічна студія «Модерн». Композиція «Нас бьют - мы летаем», яку вони виконували – патріотичне послання сильної і нескореної нації, нації справжніх, незламних патріотів. Такі композиції та постановки демонструють, наскільки змінилась свідомість молодого покоління, змінилися настрої музичних творів. Адже неможливо залишатися байдужим у скрутний час для нашої держави.
Видатні педагоги зазначають, що справжній учитель - це той, хто продовжує бути для студента досконалим другом, не втрачає здатності бачити і сприймати світ очима студентів. Так, вперше за історію ХКТЕІ, до уваги глядачів було представлено оригінальне поєднання талантів студентів та викладачів.
Ліричну, глибоку, незбагненно сильну у своїй ніжності українську пісню «Сіла птаха» виконали співробітники, викладачі інституту Світлана Василівна Леськова, Зоя Анатоліївна Пірог, Галина Володимирівна Якимишина та студенти Ірина Вербич, Крістіна Сльоз, Анастасія Столярчук. Усю силу та проникливість українського слова було розкрито цими виконавцями.
Існує твердження, що люди, які мають справу з технікою, програмним забезпеченням, - сухі та скуті. Та виступ Віталія Васильовича Беца і студентки Наталії Суходоли довели протилежне. Композиція «Чом ти не прийшов» відкрила нам Віталія Васильовича як романтичну, талановиту, замріяну особистість. Приємно вражені студенти оваціями вітали артистів!
Студенти пишаються, що викладачі у нас розумні, творчі та красиві. Незабутнім та харизматичним був виступ Тетяни Володимирівни Глушко та Дениса Шащука. Запальний танець «Румба» почав асоціюватися в кожного із такими поняттями як краса, чуттєвість, неймовірна енергетика, нерозгадана таємниця.
Вокальний дует, представлений завідувачем відділення обліку і маркетингу Ларисою Миколаївною Клименко, яка є прекрасною піаністкою та «золотим голосом» сцени ХКТЕІ та майбутнім бухгалтером Олександром Предкою довів, що бухгалтери просто надзвичайно творчі люди. Виконана композиція «А липи цвітуть» налаштувала присутніх на романтично-ліричний лад: у душі почала бриніти ніжна мелодія вальсу.
Цю мелодію підхопили наступні учасники: хореограф, керівник танцювальної студії «Модерн» Ірина Андріївна Веретко та студент Євген Серветник. Надзвичайно проникливим, чуттєвим та чаруючим виявився виступ. Витонченість рухів партнерки, жіноча тендітність та мужній юнацький погляд партнера гармонійно переплелися в танці.
Запальними аплодисментами зустріли глядачі двох чарівних леді – Людмилу Василівну Чук та Аліну Чук. Вони не просто представниці справжньої бухгалтерської династії, в якій є блискучі практики, підприємці і, навіть науковці, а й упевнені господарі сцени. Композиція «Monou jak» розкрила творчу натуру цих особистостей.
Продовжили естафету бухгалтерів на сцені новий співробітник бухгалтерії ХКТЕІ Вадим Володимирович Гага та студентка Любов Патлай. Колоритний танець «Танго» не залишив байдужими гостей свята, адже допоміг відчути ритм латини і «загубитися» в її чуттєво-пристрасних барвах.
Справжній фурор викликала наступна композиція «Как ты не крути». Здавалося б – звичайна «попса». Проте, Олександр Олександрович Москалюк та Ольга Ткач перетворили виступ на вражаюче дійство. Всю свою харизму та вроджене почуття гумору Олександр Олександрович та його колега по дуету передали глядачам. Жвавість, енергія та драйв панували у залі!
«Simple the best» – наступна композиція, що відразу охарактеризувала особистісну сутність виконавців. Таємничий і багатогранний Андрій Вікторович Савіцький та неймовірна Анастасія Антоненко представили акустичну постановку, запалили зал та продемонстрували досконале знання іноземної мови.
Найнесподіванішою композицією дійства став виступ вишуканих леді та таємничого джентльмена під пристрасну іспанську мелодію. Оксана Сергіївна Дзяна, Ярослава Анатоліївна Мудра-Рудик і Марина Борисівна Павлова створили справжній аншлаг у залі. Пристрасть, народжена красою рухів, тішила погляд, змушувала серця битися швидко і натхненно. Наш деканат та навчальна частина стали новими кумирами студентів.
Варто згадати яскраву перемогу хореографічної студії «Модерн» на Всеукраїнському конкурсі «Студентські перлини – тобі, Україно»» у червні 2014 року. Цією ж композицію «Мулен Руж» завершився святковий концерт до Дня працівників освіти, акорди якої вразили глядачів.
Хор «Прибузькі солов’ї» виконанням духовного гімну України «Боже великий, єдиний» ще раз нагадав присутнім про вагомість та силу молитви. Сьогодні, як ніколи, ми повинні звертатися до Господа і просити мудрості, витримки та такого бажаного миру.
І останнє. Послідовність – це основа успіху. Тому не лише художні номери були представлені тандемами викладач-студент, але й пари ведучих. Яскравий гумор і вишуканість, успішність тандемів «викладач – студент» на рівні ведучих дійства – Анастасії Столярчук та Євгена Валерійовича Докторука, Юлії Миколаївни Кирилюк та Дениса Будника - гарантували позитивні емоції, піднесений настрій усім учасникам святкового дійства!
Враження глядачів (студентів та викладачів) описала Оксана Забродна, редактор літературний