СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

По результати участі голови студентського Віче ХКТЕІ на зустрічі першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун з представниками студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій
ВНЗ ІІІ- ІV р.а.

     Студентство – найпрогресивніша частина суспільства. Повноцінне функціонування структур студентського самоврядування останнім часом значно посилюється завдяки можливості прозорого і відвертого діалогу з владою.
     З метою з’ясування, як в правовому полі вирішити усі питання які стосуються студентства, була організована зустріч у  Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана  першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун з представниками органів студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів України. Активну участь у роботі форуму взяли представники Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту – голова студентського Віче ХКТЕІ Анна Пирог та керівник відділу студентських об’єднань Олена Миколаївна Домбровська.
     Зустріч була у цікавою, інтерактивною, корисною і незважаючи на дискусію, проходила у дружній атмосфері. Представники студентства мали змогу обмінятися досвідом та обговорити проблемні питання.
     Під час зустрічі перший заступник Міністра освіти і науки Інна Романівна обговорила поточні питання, що хвилюють українських студентів, розповіла про найближчі перспективи реформування вищої освіти та завдання студентського самоврядування у цьому процесі.
     Найбільше дискусій викликали питання: стипендійного забезпечення, пільгового проїзду, участі студентського самоврядування у організації навчально-виховного процесу та механізму фінансування студентського самоврядування.
     За словами першого заступника Міністра освіти і науки, Міністерство очікує від студентських організацій більше уваги проблемам якості навчального процесу. «Для студентства відкриваються досить широкі можливості. І яким чином студенти впливають на формування навчального процесу, як скористаються можливістю предметів за вибором залежить тільки від їх активності», – зазначила Інна Совсун.
     З боку студентства надійшло дуже багато пропозицій для Міністерства освіти і науки України, зокрема щодо використання бюджетних коштів на самоврядування,  забезпечення фінансування виїзної практики для студентів, оптимального механізму вибору вибіркових дисциплін, залучення роботодавців до формування навчальних планів та програм, створення студентської ради при міністерстві та покращення каналів комунікації між студентами і владою.

 

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info